۱۳۹۸ مرداد ۳۰, چهارشنبه

بر اساس اطلاعات بدست آمده که توسط دوستان سوئدی برای ما ارسال شده است و نخواسته نامش فاش بشود یک اطلاعات مهم در اختیار ما قرار داده است در خصوص سفر وزیر خارجه ای رژیم تروریستی آخوندی به سوئد.بر اساس اطلاعات بدست آمده که توسط دوستان سوئدی برای ما ارسال شده است و نخواسته نامش فاش بشود یک اطلاعات مهم در اختیار ما قرار داده است در خصوص سفر وزیر خارجه ای رژیم تروریستی آخوندی به سوئد.
وزریر خارجه ای رژیم تروریستی جنون اسلامی آخوندی ایران  ۵ پیشنهاد احمقانه به سیاستمداران سوئدی نموده اند. ۱ محدود نمودند فعلیتهای هواداران سازمان مجاهدین خلق ایران در کشور سوئد. ۲ محدود نمودن فعالان سیاسی که بر روی سوسیال میدیا و یا فضای مجازی فعالیت خود را علیه رژیم آخوندی انجام میدهند. ۳ دستگیری تعدادی از این فعالان فضای مجازی و تحویل آنها به رژیم تروریستی جنون اسلامی آخوندی  ایران. ۴ همکاری مستقیم دستگاهی امنیتی و پلیس سوئد با پلیس فتای ایران برای تعقیب افرادی که به سران رژیم بر روی فضای مجازی توهین میکنند. ۵ پلیس فتا با همکاری پلیس سوئد این افراد را شناسایی کنند و دستگیر نموده و تحویل دستگاه قضایی رژیم آخوندی بدهند.
همان منابعه گفتند جواد ظریف دارای پیامی از سویی سران رژیم آخوندی مثل حسن روحانی و علی خامنه ای برای مسئولین و دست اندرکاران و سیاستمداران سوئد بوده اند که در این پیامها درخواست از دولت سوئد برای برقراری مذاکره با دولت آمریکا  شده اند.  و همان منابعه گفتند وزیر خارجه ای رژیم ایران  ۶ نامه ی جداگانه را تسلیم وزیر خارجه ای سوئد نموده اند و قرار است در پشت درهای بسته نیز با استیفان لوفن رئیس وزرای سوئد  نیز ملاقاتی داشته باشند. 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر