۱۳۹۴ شهریور ۲۴, سه‌شنبهدرباره مهوش سالی چگنی مزدور اطلاعاتی در آلمان بیشتر بخوانید این زن اطلاعاتی که عضو یک تیم مخصوص میباشند که توسط وزارت اطلباعات به خارج اعزام شده اند دارایی چندین نوع از موهای مصنوعی هستند و با چندین رنگ مختلف و چندین بار دست به تغیر چهره زده است و در عکس میتوانید مشاهده کنید
سلام دوست عزیز.مهوش سالی  چگنی متولد 1346 هجری شمسی قمری  برابر با  1967 میلادی 47 ساله     اهل خرم آباد و عضو سپاه قدس بوده در گذشته حالا مورد اعتماد وزارت اطلاعات قرار گرفته و به خارج اعزام شده اند  برای کارهای جاسوسی . اطلاعاتی.
این شخص چون مزدور رژیم است دارای چندین نوع از بیماریهای روانی  میباشند  یکی از بیماریهای که ایشان به آن مبتلا هستند بیماری اغراقگویی و دروغگویی میباشد .
و hypocrisy
mythomaniac
چرا چون در مورخ 27 مارس 2014 چیزی به خانمم گفته بودند و در
 مورخ 16 آوریل چیزی دیگری به من گفتند ایشان که زمانی به من زنگ زدند این مزدور اطلاعاتی  در تمام رفتارها و کردارهایش مملو از تناقضات میباشد تناقضگویی بیمارگونه.
ایشان به خانم من خود را روانشناخت معرفی میکنندو پیش من خود را مترجم رسمی پلیس معرفی نمودند.
 در مورخ 27 مارس در روز پنجشنبه بعد از ظهر به خانمم گفته بودند  ایشان دارای یک پسر میباشند و پسر ایشون پدرش را نمیشناسند و ایشان روانشناخت هستند دروغگویی مهوش خانم اطلاعاتی لورفته و اما دراینجا  به بینیم دروغ 16 آوریل ایشان چگونه بوده است در مورخ 16 آوریل 2014 در شب به بنده زنگ زدند و چیزی دیگری گفتند ایشان گفتند  شوهرشان عضو سابق مجاهدین خلق ایران بوده اند و در حال حاضر  شوهر ایشان توبه نموده اند و در ایران بر سر میبرند و عضو یک نهاد حکومتی هستند و دارای وضعیت مالی خوبی هستند و هر ماه به مهوش سالی چگنی از نظر مالی کمک میکنند.
برای نمونه پلیس بین المللی میتواند صداهای آن تاریخ را در بیاورند
مورخ 16 آوریل 2014 میان ساعات 19 تا ساعات 20 به وقت اروپا
از راه این شماره تلفن به بنده زنگ زده اند
 شماره تلفن مهوش سالی چگنی voda fon 01734721648

تورکیا بە تەما بوو بە ناردنی پنابەریکی زۆر برۆ ئەورووپا سیاست مدارانی ئەورووپا سەرگرم بکات  جا لە تورکیا دەست بە کۆشتاری کوردەکان بکات  ئیستا بوو زۆر کەس ئاشکرا بوو کە تورکیا بە ناردنی پەنابەرانی سوریا برۆ ئەورووپا چی نێەتیکی هەبووە.
تورکیا سەرتا هەولی دا لە ریگای داعشەوە زەربە لە تەفگەری رەزگاری خوازی گەلی کورد بەدات بەلام هەر سەر نەکەوت  بە باشی زانی کە تاکتیکەکانی تورکیا پووچەل بووە لە لایەن کوردانەوە و ئەمجارەیان دەستی بە هەلمەتیکی دیکە کرد دژ بە گەلی کورد ئەویش بە ناردنی پەنابەرانی سوریا بە لاڤاو برۆ ئەورووپا  تا شاید ئەورووپیەکان سەرگرمی پەنابەران بکات تا بە ئاسانی تورکەکان خەونی گەلاوی خۆیان دژ بە کورد بینە دەی  ئەویش هەول دان بوو قەر کردنی کوردەکان سەرکووتی ناوخوو و هیرەشی سەربازی دژ بە گەریلاکانی کورد بوو بەلام زور زو گەلی کورد ئاگادار بوونەوە کە دەولەتی فاشیستی تورکیا پیلانی چەپەلی بەدەستەوییە دژ بە گەلی کورد بە داخەوە چەند ریکخراوەی داماو و لیقوماوی کورد فرۆشی باشووری کوردستان هاوکاری تورکیا دەکەن دژ بە براکانی خۆیان.

۱۳۹۴ شهریور ۲۱, شنبه دریافت یک اطلاعات موثق از داخل ایران که به این زودی منتشر میشود.
توافق پشت پرده رژیم ایران با کشورهای غربی در رابطه با مخالفین رژیم در این کشورها.


کسانی که بصورت خصوصی خواهان دریافت فیلم انگشت کردن  تو کون یک بچه9 ساله  در آلمان به این خاطر شاید بچه را به پدرش وابسته کنند توسط دو زن مزدور رژیم در آلمان میتوانند با ایمیل زیر تماس بگیرند
samuel.ku35@gmail.com

بر اساس اطلاعاتی که بدستمان رسیده است وزارت اطلاعات در کردستان شروع کرده به ربودن جوانان و بعد از اینکه جوانان کرد را ربودند آنها را شگنجه میکنند و به قتل میرسانند و جنازه اش به گوشه ی یکی از پارکهای شهر و یا کنار جاده می اندازند.
 در چند روز پیش یک نو جوان بوکانی ناپدید میشود و بعدا خانواده این نوجوان از سوی مردم با خبر میشوند که فرزندشان به طور فجیعی مورد شکنجه قرار گرفته و به قتل رسیده است و جنازه بی جان نوجوان را پیدا میکنند . وزارت اطلاعات رژیم ایران با این نیات دست به این کار تروریستی میزند علیه جوانان کرد تا از این راه جو رعب و وحشت در میان کردها ایجاد کند که نکند دست به تحرک علیه نظام پوسیده ای استبداد اسلامی بزنند جوانان کرد. رژیم ایران بخوبی میداند که کردها در منطقه نقش مهمی ایفا میکنند علیه افراطیهای اسلامی و تروریستهای داعش و از سوی دیگر جامعه ی جهانی دارند از کردها دفاع میکنند و رژیم میخواهد از راه قتل و ترور جوانان کرد را بترساند و مانع تحرک جوانان کرد علیه نظام استبداد مذهبی ایران بشود

۱۳۹۴ شهریور ۱۸, چهارشنبه


مامور وزارت اطلاعات در آلمان مهوش سالی چگنی را  در اینجا سازمان بهزیستی به عضو بودن مهوش سالی چگنی در نیروی نهی المنکر و گشت ارشاد و تعرض جنسی به ایشان  
مامور اطلاعاتی مهوش سالی جگنی در آلمان
مهوش سالی چگنی متولد 1346 برابر با 1967 که  47 سال سن دارند و بر اساس اطلاعاتی که ما در دست داریم این خانم جاسوس  دارای یک دخترمیان 18 الی 19 ساله و یک پسر 15 ساله  از ایل چگنی و از طایفه شاه کرمی اهل خرم آباد هستند.

۱۳۹۴ شهریور ۱۶, دوشنبه

تحقیقاتی روانشناسانه  بر افراطی مذهبی و سببهای آن و میکروبهای مخرب در داخل  سلولهای مغز عربها و سرایت این میکروب کشنده در کل خاورمیانه. با قلم ساموئیل کرماشانی
بر اساس یک تحقیقات روانشنانپزشکی نشانداده است که عربها دارای یک بیماری معزی هستند و یک یروس خطرناک که از راه مذهب وارد سلولهای مغز میشود در داخل مخ اکثریت مسلمانها قرار دارد خوب این میکروب از  راه عربها وارد میشوند.

۱۳۹۴ شهریور ۱۴, شنبهدر باره یک خانم اطلاعاتی که عضو شبکه ی برون مرزی وزارت اطلاعات  به نام مهوش سالی چگنی  عضو  فرهنگیان بیسج ناحیه 2 خرم آبادو عضو گروه  اتوسا رحمتی  خانم معلم اطلاعاتی در وزارت اطلاعات  شهر خرم آباد ایران.
مهوش سالی چگنی متولد 1346 برابر با 1967 اهل خرم آباد و 47 سال سن دارند و مدت زیادی است این خانم در ایران عضو نهادهای امنیتی و اطلاعاتی در داخل ایران بوده اند و این خانم که از طایفه ی شاه کرمی میباشد فامیلی نزدیک با شاه کرمی معاون دادستانی کرج دارند.
تجاوز به یک کودک ایرانی در آلمان به دستور پدرش
به این دلیل بچه 9 ساله را تحویل پدرش دادند که تا رازهای پنهان بچه بازهای آلمانی که با کودک 9 ساله روابط جنسی داشته بودند خفه بشود و افشا نشود و دوم که بچه را توسط پدرش کتکاری بشود و بترسد که در باره آنچه بر سرش آمده است چیزی نگویند اما غالگیر شده اند صدای بچه در دست میباشد که میگویند زن پدرش مردها آورده و با بچه مسائل جنسی انجام داده اند و پدرش پول گرفته و به مردها گفته مرسی  این هر کسی که میخواهد میتواند ویدئوی صدای بچه در ایتن رابطه دریافت کند و متاسفانه برای لاپوشانی این حقیقت اداره جوانان آلمان به دلایل اینکه رازهای بیشتری افشا نشود در باره سواستفاده جنسی از کودک 9 ساله  بچه را تحویل پدرش داده اند و این کار به ما میگوید بی عدالتی و بی انصافی نسبت به یک مادر محنتزده توسط مسئولین آلمانی که دارای انگیزهای نازیستی بوده اند به این دلیل این متن را مینویسم که خود نیز با چشم خویش دیده ام و خیلی مدارک مهم از انها دارم.

۱۳۹۴ شهریور ۱۲, پنجشنبه

بدون دادگاهی شدن و بدون روبرو شدن ما در دادگاه بر اساس درخواست رژیم ایران میخواهند این پرونده را به بندند .
اینجا در این نامه های که از سوی دادستان آلمان برای بنده آمده است نشان میدهد که دستگاه قضایی آلمان تحت امر ولی فقیه قرار گرفته است و هیچ برخورد قانونی و قضایی با مزدوران رژیم ایران انجام نمیدهد چرا چون رشوه در کار است این زن جاسوس و اطلاعاتی که نامش بر روی روزنامه رسمی جنون اسلامی منتشر شده است و ما مدارک زیادی که به این زودی منتشر میشوند در اختیار دادستان قرار دادیم اما متاسفانه دادستان به دلایل داد و ستدی که با رژیم ملایان دارند چشم پوشی نموده است