۱۳۹۳ فروردین ۹, شنبه

وقتیکه زمین و آب نر و ماده هستند بنابر این هز چیزی جانوری از آب و زمین بوجود می آید طبیعتا نر و ماده هستند زمین ماده است و آب نر بنابر این باورهای خرافاتی باید دور انداخته شود و واقعبینانه تر فکر کنند
خرافات گرائی در میان ملتهای خاورمیانه یکی مینویسد  خدا زن را از  پهلوی چپ مرد آفریده است  دوباره تکرار میکند بله از پهلوی چپ مرد آفریده شده  است زن زیباه آفریده شده است . اما نادانی خرافات در عمق درون ملتهای خاورمیانه عمل میکند و ما اسم این را میگذاریم جهل و نادانی .
آخوندها روز تا شب چهه چهه میزنند و خرافات را تزریق میکنند آیا اشتباه از این انسان است که دست به نگارش نوشتهای دیوانوار زده است یا جامعه کهنه اندیش و خرافات زده  و آخونده زده ای ایران؟
به نظر من و به نظر روشنفکران و متفکرین عصر و فلسوفان انسان از میمون به انسان تکامل یافته است آنچه قرآن و یا کتابهای خرافاتی میگویند هیچ اصل و اساسی ندارد نظریه کسی است که کتاب خرافات را نوشته است.
البته تئوری زیر باز نمیتواند تصویر کاملی از تکامل انسانها گذر از میمون به انسان ارائه بدهد لاکن میتواند از نظر علمی کمکی باشد برای آن دسته از انسانهای که هنوز در لجن خرافات گرفتار شده اند

۱۳۹۳ فروردین ۴, دوشنبه


ما مصرانه از دستگاهایی امنیتی و قضایی دولت آلمان میخواهیم که لانه جاسوسی رژیم ایران در برلین  تحت نام خانه فرهنگی ایران شناخته شده است مصادره نموده و به خانواده قربانیان ترور میکونوس تحویل بدهند. و باید مسئولان و سیاستمداران کرد در این راستا دست به فعالیت بزنند برای اینکه دولتمردان آلمانی را وادار کنند که همچون دولت کانادا لانه جاسوسی رژیم ایران را مصادره کنند و به خانواده قربانیان ترور میکونوس تحویل بدهند.
لطفا دوستان این نوشته را به اشتراک بگذارید و زیر آن را امضا کنید و متن آنرا ترجمه کنیم به آلمانی به برای پارلمان آلمان ارسال کنیم.
هنوز هم هنوز جاسوسان و مزدوران وزارت اطلاعات آزادانه در خیلی از کشورهای اروپایی تردد میکنند بدون اینکه حتی از این مزدوران و تروریستها سئوالی بشود.
با سپاس فراوان ساموئیل کرماشانی 24 مارس 2014

۱۳۹۲ اسفند ۲۹, پنجشنبهآیا جنگی خطرناک  اتمی که میتواند جان میلیونها انسان را به مخاطره به اندازد در راه است؟
نیروهای روسی کریمه را ترک نخواهند کرد و کریمه بخشی از روسیه میباشد این گفته رئیس جمهوری روسیه میباشد. و از سوی دیگر نیروهای ناتو در ایتالیا به حالت آماده باش در آمده است و منتظر فرمان میباشد هر لحظه باید منتظر هولناکترین و کشنده ترین و خونین ترین جنگی باشیم که در تاریخ بی نظیر باشد.
واقعا اگر عاقلانه عمل نکنند هم سران ایالات متحده آمریکا و ناتو و روسیه این جنگ به وقوع خواهند پیوست در این جنگ روسیه تنها نیست  بلکه خیلی از کشورها قدرتمند آسیایی در گنار خود داردو مطمئن باشید رژیم ایران به این جنگ کشیده میشود و کشور چین نیز به این جنگ کشیده میشود و در اینجا است و میلیونها انسان نابود خواهند شد.

۱۳۹۲ اسفند ۲۸, چهارشنبهنەورۆزی ئەمسال یانی  نەورۆزی  سەری سالی  ٢٧١٤  کوردی لە هەموو کوردێکی داوێن پاک  و وەڵات پاریز .پێرۆز بێت
کوردستانیانی ئازیز نەورۆزتان پێرۆز بێت هەر لە شادی و خۆشێدا بن بە هیوایی سەربەخۆیی کوردستان و درۆست بوونی دەولەتێکی کوردستانی کە ئێمیش وەک نەتەوەکانی دێکەی ئەم دونیا بە بێن بە خاوەنی ئالای خۆمان لە نەتەوەیەکگرتووەکاندا.
بەداخەوە ئەمرۆکە دەبێنین کە بەرێک لە کوردە خۆفرۆشەکان سەردانی سفارەتخانەکانی داگێرکەرانی کوردستان دەکەن و حەتا بگرە سیخوریی دەکەن بۆ داگێرکەرانی کوردستان لە وەڵاتانی ئەورووپادا.

۱۳۹۲ اسفند ۲۵, یکشنبه