۱۳۹۲ دی ۲۳, دوشنبه


در آینده نحوی تاکتیک جدید رژیم ولایت فقیه در عراق و اعزام نیروهای وابسته بخود به عراق و تجاوز به دختران سنی مذهب در عراق با دستور مستقیم قاسم سلیمانی   این جنایتها انجام میگیرد منتشر میشود.
 به تازگی قاسم سلیمانی سرکرده تیم تروریستی برون مرزی سپاه پاسداران در عر اق و تسلطش بر مسئولین عراقی همراه با نام و مشخصات مزدوران دیگر برون مرزیش منتشر میشود منتظر باشید.
قاسم سلیمانی در بغداد با نفوذترین فرد در داخل دولت عراق و تشکیل شبه نظامیان موسوم به آرتش مختار با کمک مالی مستقیم رژیم ایران به فرماندهی سر پاسدار قاسم سلیمانی 
رژیم ایران نزدیک به 20 هزار عراقی ساکن ایران که همگی آموزش لازم را توسط سپاه پاسداران دیده اند به عراق اعزام نموده است به فرماندهی فردی ایرانی الاصل که خود را محمد مهدی معرفی میکند و نزدیک ترین فردی میباشد به آقای نوری المالکی. در عراق مشغول جنایت میباشد همرا با سرکرده حزب لله عراق که زیر نفوذ رژیم ایران تشکیل شده است.


یکی از گفتهای  تاریخی زنده یاد آرئیل شارون  من در خدمت ملتم هستم در راه سربلندی ملتم حاضرم جان و خونم را فدا کنم  از هر سویی که بدانم ملتم خاکم مورد تهدید قرار میگیرد من سینه را سپر خواهم کرد و در برابرش خواهیم ایستاد و هرگز اجازه نخواهیم داد بار دیگر یهودی ستیزان دست به قتلعام این ملت عزیز بزنند  امروز ما نیروی قویی داریم ارتش منظم و قدرتمند داریم.

من بنماسبت درگذشت بزرگ مرد تاریخ خاورمیانه مرحوم آرئیل شارون به ملت و دست اندرکاران دولت اسرائیل تسلیت میگویم. آرئیل شارون کسی بود که در راه آزادی و سرفرازی و سربلندی وطنش خستگی ناپذیرانه  دست به مبارزه نموده است  بله آرئیل شارون  برای دفاع از ملتش و وطنش خستگی ناپذیرانه تلاش نموده است و قابل ارج میباشد.
آرئیل شارون قهرمانی بی همتا در تاریخ خاورمیانه خیلیها آرئیل را آدمکش معرفی میکنند بدون اینکه تاریخ مبارزاتی این مرد بزرگ را به طور دقیق مورد مطالعه قرار بدهند .
آرئیل شارون هرگز اجازه نداد خون از دماغ یک هموطنش بیاید هیچ فردی اسرائیلی به دست ایشان کشته نشده است و فقط و فقط در راه سربلندی وطنش و ملتش دست به تلاش و مبارزه نموده است  در حقیقت آرئیل شارون بزرگتر از اسن است که ما بتوانیم به طور دقیق در باره اش بنویسیم چرا چون او فردی شجاع و بسیار وطن پرست بوده است ما ملت کرد نیاز به مردی آهنین همچون آقای شارون داریم .
روحش شاد و یادش گرامی باد
دوباره به خاطر درگذشت این مرد بزرگ به ملت عزیز اسرائیل و مسئولین دولت اسرائیل تسلیت میگویم.
با سپاس فراوان ساموئیل کرماشانی