۱۳۹۱ آذر ۹, پنجشنبهیەک دەنگی و یەک ریزیتان تیک دەشکینێت سۆپای دۆژمنان 
رولەکانی کورد حیزب و ریکخراوەکانی کوردستان لە سیاسەتی ئیسرائیل کەلک وەربەگرەن یەک دەنگ بن ریزەکانی خۆتان ریکبەخەن با بیرۆ بۆچوونتان وەک یەک نەبێت بەلام سەروەری خاکی نیشتمان بەکن بە یاساییەک بۆ یەک ریزی و یەک دەنگیتان . یەک دەنگی ویەک ریزیتان دۆژمنان بە چووکا دەینێت ئیمەی کورد سەدان سالە دەچەوسینەوە سەرکۆت دەکرێن وەلاتمان نییە دەست لە خۆخۆریی هەلگرەن لە میژۆەتالەکان دەرەس وەربگرەن با یەکترەتان خۆش بۆوێت لە ناو گەلدا خۆشەویستی درۆست بەکەن برایەتی درۆست بەکن خەمی نیشتمانتان بێت پارە وەک چەلکی دەستە دەێت و دەروات  بەلام نیشتمان کاتیک رۆیشت گراندەنەوەی ئاسان نییە ئیمە ٥٥ میلیونین چی هیشتا لە نەتەوەیەکگرتۆەکان نۆینەرمان نییە بۆچی؟ مەگر ئیمە مرۆڤ نین؟ لە گەل ریزۆ سۆپاسمدا سامۆئیل کرماشانی

۱۳۹۱ آذر ۶, دوشنبه

امروز روز مبارزه با خشونت میباشد یعنی 25 /11//2012 یا هر سال در 25 /11 روزی است که به عنوان روز مبارزه با خشونت علیه زنان و کودکان شناخته شده است آیا با این همه مناسبتهای گوناگون علیه خشونتهای ضد انسانی علیه زنان این خوشنتها کاهش یافته اند؟
امروز روز مبارزه با خشونت میباشد  یعنی 25/11/2012 میباشد روز مبارزه با خشونتهای ضد انسانی میباشد

۱۳۹۱ آذر ۴, شنبه


انتشار اطلاعیه 100% در صد ضد ملی تحت نام گروه کرماشان دیالوگ که بسا جای شک و گومان است.
هر کسی که بخواهد میان ملت کرد تفرقه به اندازند و یا منطقه گرائی بکنند ما آنها را شدیدا محکوم میکنیم و به ملت خویش آنها را میشناسانیم و اعلام میکنیم خاک کردستان متعلق به همه کردها میباشد و هر کردی در هر کجای از خاک کردستان باشد در  این خاک که زندگی بکنند این حق را دارند در خدمت نمودن به ملتش و خاکش در هر شهر و مناطقی از کردستان زندگی بکند ویا باشند حق دارند  در  هر منطقه ای در کردستان  خدمت  به ملت خود بکنند.
اگر فرد کرد اهل دیابکر باشد و یا هولیر و یا شهر سلمیانیه و یا درسیم  قامیشلو و یا کرماشان و مهاباد سنه مریوان در هر شهر ی که باشند خاک خودشان است حق زیستن در آن را دارا هستند.
من یک کرد هستم سرتاسر خاک کردستان متعلق به من است منظور من یعنی شخص کرد است.

۱۳۹۱ آذر ۳, جمعه


پەیامی ئیمە بۆ نۆری مالکی درۆزن پیاوەی ئیران ئاگادار بە دەست دریژی نەکێت بۆ سەر کوردستان دەستت دەشکینین
پەیامی ئیمە بۆ نۆری مالکی  پیتان دەلێن ئیمە گەنجانی کورد لە سەرتاسەر ی دۆنیا ئامدێن بۆ دیفاع لە هەرێمی کوردستان لە 
هەرکۆیی ئەم جیهانە بێن دین بۆ پاراستنی گەلەکەمان خۆینی خۆمان فیدای گەل و نیشتمان دەکێن و با دۆژمنانی گەلی کورد باش بەزانن جاریکی دیکە ئیجازە نادێن کورد رۆبەرۆی ئەنفال جینۆساید بە بیتەوە بە دەستی داگیر کرانی کوردستان  ئیستا رۆلەکانی کورد هۆشیارانە لە میدانی خەباتدان.   لە گەل ریز سۆپاسمدا سامۆئیل کرماشانی


با قلم ساموئیل کرماشانی
نقدی بر مقاله ناخردانه آقای گلمراد مرادی در رابطه با کشور لیبرال دموکراتیک اسرائیل

 نقدی بر مقالات اخیر دکتر گلمرراد  مرادی که نوشته است رژیم اسرائیل با سیاست فعلیش 
دوست ملت کرد نیست و خود را نماینده ملت کرد معرفی نموده اند  این نوعی بیماری خودپسندی و خودبزرگبینی میرساند  و مقاله گلمراد مرادی معنای جز این را نمیرساند که ولایت دستم به دامانت فدات بشم میرساند.
تكبر از بدترين رزايل اخلاقي است كه براي ريشه كني آن نياز به مطالعه و ريشه يابي و كار اخلاقي فراواني دارد. وجود اين صفت براي سلامت نفس انسان بسيار خطرناك است ، بحث نسبتا مفصلي را كه در آن ابعاد مختلف تكبر مورد بررسي قرار گرفته است
يكي را زشت خويي داد دشنام

تحمل كرد و گفت‌اي نيك فرجام

بتر زانم كه خواهي گفـتـن آنـي 

كه دانم عيب من چون من نداني
و مقاله بیشتر بوی یهودی ستیزی ازش می آید که در چند روز گذشته یک مقاله در این رابطه نوشتم که شعارهای یهودی ستیزانه رژیمهای دیکتاتوری اسلام زده مثل ایران بر افکار علی ولایها و غیر مسلمانهای ایرانی تاثیر مخربی داشته است.
مقاله آقای مرادی مغایر است با اصول مبادی ریشه ای آئین یاری اگر واقعا پیرو راستین آئین یاری باشند.


با قلم ساموئیل کرماشانی 
تشکیل  یک هئیت 45 نفره که اکثریت این افرد  کارشناس مسایل اقتصادی و امنیتی  و نظامی  هستند  میان ایران عراق و سوریه برای پایه ریزی ایجاد یک امپراطوری شیعه در منطقه و شخص نوری مالکی عضو این هیئت 15 نفره از جانب دولت عراق میباشند.
حمله به کردها و فشار بر کردها با دستور ولی فقیه مستقیم از تهران صادر میشود و توسط  پاسدار نوری مالکی اجرا میشود.
پاسدار نوری المالکی بر روی صحفه فیسبوک خود نوشته است ارتش عراق وارد توزخورماتو شدند این نوشته یعنی بوی جنگ ازش می آئید .

پرۆفیسۆری ٥ کلاس سەوادی وەک کەری بار هەلگر وایە


ئەی چون بەخۆا منیش پرۆفیسۆرم ئەی ئەوە نییە کە یەکێتی کک منیان وەک پرۆفیسۆر ناساندوە لە پیجی فەیسبۆکی خۆیاندا
دەنگی تەلەفۆنەکان دیک دیک هالۆ مەرحبا ئەرا کاکە گیان ناوی ناوچەکی ئیوە چی ؟ بەمبۆرە نازانم.

۱۳۹۱ آبان ۲۶, جمعهبا قلم ساموئیل کرماشانی 
مقاله ای در خصوص نشمین زارع و دروغپردازیهای کاذبی که هیچ حقیقتی  را ندارند بر روی سایتهای که منابع رژیم را بعنوان یک منابع معتبر نامیبرند  و آنهم منابع رژیمی که  دروغگوترین رژیمهای دیکتاتوری جهان را تشکیل میدهد .

۱۳۹۱ آبان ۲۱, یکشنبهجا کەسیک میشکی وەک میشکی کەر چۆل هیچو پۆچ بێت هەر چەند لیباسی جوانیش لە بەر  بەکات خۆ هەر کەرە میشکی کایی تیدایە.  هەر چی خۆیشی هەل بەبرێت چونکە میشکی چۆلە و خالیە  هەر کەرە 
من چەت فرە دەزانم بەلام باسی ناکم یانی هیچ نازانم دەترسم باسی بەکم...
مرۆڤی بی میشک وەک کەر وایە نەزانە  حەتا چەندین سالە لە ئەم وەلاتانە دەژێت چی هیشتا زمانی ئەم وەلاتانە فیر نەبووە ئەی کەر چونە؟

۱۳۹۱ آبان ۲۰, شنبه


برژەوەندی حیزبایەتی و پرسی نەتەوایەتی لە نیۆ حیزبە سیاسیەکانی کوردستانی رۆژهەلاتدا 

ئاگاداری بۆ ئەو کەسانەی وا بە ناوەی لایەنگرانی کومەلەی کاک مۆهتەدی و حیزبی دیمۆکراتی کوردستانی ئیران کاک مستەفای هیجری دەستیان داوەتە پرۆپاگەندیەکی درۆزنانە دژ بە ئیمە .

۱۳۹۱ آبان ۱۷, چهارشنبهموضوع اطلاعیه .

ما  قتل وحشیانه و ضد انسانی ستار بهشتی وب بلاگ نویس ایرانی که در چند روز پیش توسط مامورین  جهل و جنون وحشی اسلام خمینی بازداشت شده بودند و در زیر شکنجه  های قرون وسطی وزارت جهل و جنون اسلامی اطلاعات به قتل رسیدند قویا محکوم میکنیم و از سازمانهای حقوق بشری و سازمانهای خیر خواه در سرتاسر جهان میخواهیم که جلو بربریت رژیم جنون  وحشی اسلامی ایران را بگیرند که هر روز با بهانه های گوناگون جوانان و نویسندگان را به قتل میرسانند در ایران دینزده.

۱۳۹۱ آبان ۱۴, یکشنبهموضوع اطلاعیه . و یک روشنگری پژوهشی در باره سببها و علتهای که کردها را به امروز کشانده است. 

 با قلم ساموئیل کرماشانی 

ما حمایت خود را از اعتصاب غذای  مبارزین شمال کردستان اعلام میکتیم و با تمام وجودمان همراه این عزیزان اعتصاب کننده هستیم و سیاست سرکوبگرانه و ضد انسانی دولت فاشیست ترک که علیه 30 میلیون کرد اعمال میشود در آن کشور را قویا محکوم میکنیم.

۱۳۹۱ آبان ۱۲, جمعه


یکی از مهترین دلایل خوش باوری و زود فریب خوردن بر اثر  بی سوادی و کم تجربگی اشخاص میباشد و به همین دلیل هم افراد خارج کشوری و بخصوص ساکنین قبلی کمپ التاش که حالا هر یکی خود را عضو یکی از احزاب ما معرفی میکنند و هنوز چپ و راست خویش را بخوبی بلد نیستند و سواد کافی هم ندارند خیلی زود فریب میخورندو حرف دیگران بر روان آنها تاثیر میگذارد و در عین حال این افراد حزبی به آسانی به سفارت رژیم میروند و در حال تردد هستند بلاشک با مامورین وزارت اطلاعات در سفارتخانه های رژیم دیدار میکنند و بخوبی تحت تاثیر چرندیات آنها قرار میگیرند.