۱۳۹۱ اردیبهشت ۱۱, دوشنبه


کنگره سازمان دموکراتیک یارسان اولین و آزادترین کنگره ی بوده در تاریخ خاورمیانه و کردستان که بطور آزادانه و در یک فضای دموکراتیک و احترام آمیز برگزار شده است.
و از نظر آگاهان سیاسی که در باره دموکراسی در دانشگاهای سوئد تدریس میکنند کنگره سازمان دموکراتیک یارسان بی نظیر ترین کنگره بوده است در تاریخ کردستان ازنظر کفیت و بردباری و آزادگی بی نظیر بوده است.


وجود جاشهای رژیم ایران در شهر کارلستاد سوئد که مرد هستند به فارسی این میشه گفت کور خرهای خودفروش

امروز عصر رائس ساعت 14 و 15 دقیقه بوقت محلی که برای دیدن صحنه تظاهرات دانشجویان دانشگاه شهر کارلستاد رفته بودم دیدم که شخصی من از سال 2010 یعنی از آغاز تابستان سال 2010 بطور دقیق زیر نظر  قرار داده ام و تمامی رفتارهای ایشان را مورد بررسی روانکاوانه قرار داده ام و در سال گذشته دوباره این شخص مشکوک را در منطقه ای بنام سکوگ هال مشاهده نمودم امروز صد در صد برای من روشن شد که این شخص یک مزدور بقول خودمان یک جاش یعنی 
کوره خر رژیم جمهوری اسلامی میباشند.


موضوع اطلاعیه بمناسبت اول ماه مه روز جهانی کارگر.
فرارسیدن روز کارگر اول ماه مه به تمامی کارگران هم میهنم و ایرانی و بخصوص کارگران و زحمتکشان کردستان تبریک میگویم و آرزوی سالی خوش پراز زندگی مسالمت آمیز و آرزوی سلامتی برای تمام کارگران در گوشه و کنار سرزمین اسیر ایران بدست آخوندستان خرافات پرستان بروژوایی کور اندیش.
آرزوی سلامتی برای تمامی کارگران و خانوادهای این زحمتکشان دارم.
در حالیکه در کشورهای پیشرفته جهان تمامی کارهای کشور ساختن بنا ساختمانی جاده ها شهرها و کارخانه جاتها روی دوش کارگران و سنگینی این همه سختی و عرق ریختن و مصرف انرژی بیش از حد بر دوش کارگران میباشد متاسفانه در این روزگار مدرن و پیشرفته و عصر تکنولوژیکی هنوز حق و حقوق کارگران توسط کارفرما و دولتهای بروژوایی پایمال میشود.

۱۳۹۱ اردیبهشت ۱۰, یکشنبه

..

گفتگو با یکی از پناهندگان در کمپ الولید در میان مرز عراق و سوریه قرار دارد که در یک وضعیت سخت و تاسفباری بر سر میبرند
که تعداد پناهندگان کمپ الولید نزدیک به 330 نفر میباشند که 160 نفر از این پناهند گان کرد شرق کردستان هستند بنابر گفته خبات محمدی در چند روز گذشته دولت عراق برق درماندگاه های کمپ را قطع نموده است و هیج کمکی به آن کمپ نمیشود و یو ان نیز کمپ را ترک نموده است و پناهندگان را به حال خود رها نموده اند و مواد غذایی که از سوی یوان برای کمپ برده شده است هم قطع نموده اند خلاصه زندگی پناهندگان کمپ الولید در خطر جدی قرار دارد..

۱۳۹۱ اردیبهشت ۹, شنبه


موضوع تاکتیک تازه دشمنان ملت کرد در منطقه و تحرکات مشکوک دولتهای اشغالگر کردستان مثل ترکیه ایران و سوریه و دشمنان ملت در در درون دولت عراق.
 که توطئه دشمنان ملت کرد اینبار خیلی با توطئه های قبل فرق و تفاوتی اساسی دارند.
خیلی از روزنامه ها و تلویزیونهای چه عربی و چه کردی و فارسی حقایق سفرهای مسئولین دولت ترکیه به ایران منتشر نمیکنند و شاید هم به خاطر مصالح شخصی و خود افراد و گردانندگان این رسانه ها باشد که ایجاب نمیکند که حقایق را منتشر کنند که در پشت پرده در میان دیدارهای مسئولین رژیم ایران و رژیم ترکیه چه میگذرد.

۱۳۹۱ اردیبهشت ۶, چهارشنبه
موضوع مقاله امروز جواب و در عین حال درسی برای بیسوادان گمراه و نادان دهکده نشینان دیروز ادعای سیاست امروز.
و پاسخی به دوستان چاپلوس بیسواد ما.
 شاید یادبگیرند ازنظر  جامعه شناسی آگاهی و دانششان بالابرود با خواندن این مطالب.
همیشه در میان ملتهای خاورمیانه رسم بوده است که هر وقت کسی با کسی دیگر  اختلاف نظر داشته  فرد مقابلش  را به دشمنی با ملت  متهم نموده اند و یا اگر  کسی از مقالات کسی دیگر خوشش نیآمد بلافاصله خود را به نماینده پاک ملت متعلق میداند و دیگری را توطئه گر  این تفکر بیمار و کهنه که  متاسفانه درمیان ملتهای  خاورمیانه این بیماری همیشه  رسم  بوده است .

۱۳۹۱ اردیبهشت ۵, سه‌شنبه


رژیم نژاد پرست ترکیه یکی از رشید ترین فرزندان ماد و فرزندان کیخسرو کی قوباد  را به شهادت رساندن امیدوارم این خبر درست نباشد امیدوارم آپو زنده باشد.
این گمانه زنی وجود دارد که دولت فاشیست ترک  رهبر محبوب ملت کرد  آقای عبدالله اوجالان را به شهادت رسانده باشد 
در زیر 
شکنجه های طاقتفرسای دولت نژاد پرست خون آشام کثیف کمالیستی خر اندیش.
در حدود  9 ماه است هیچ خبری منبی بر سلامت بودن آقای اوجالان وجود ندارد  بنابر این ایشان را کشته اند سران دولت نژادپرست ترک.

۱۳۹۱ اردیبهشت ۴, دوشنبه

 

مزدوران رژیم و تاکتیک این مزدوران که برای خدمت به رژیم دست به هر کاری میزنند.

خلاصه بعد از افشاگریهای ما در باره وجود عناصر نامطلوب سپاه قدس در کشورهای اسکاندیناوی و هشدارهای پیاپی ما به سیاستمداران و کشورها مانع کارهای تخریبی رژیم در سوئد شدیم .
که قرار بر این بود مزدوران رژیم با همکاری یهودی ستیزان کشورهای اروپای دست به خرابکاری علیه سفارت اسرائیل بزنند و رژیم برای این کار چند تیم مخصوص را به اروپا و آمریکا فرستاده بود تا دست به عملیات خرابکارانه علیه سفیران اسرائیل در این کشورها بزند اما بعدا فهمیدند که ما به صورت پیاپی بر روی وب سایتهایمان به دستگاه های اطلاعاتی این کشورها هشدار میدهیم و باز به علت بالا بودن سطح امنیتی در کشورهای اروپای و به احتمال زیاد رژیم با عواقب خطرناکی 

روبرو بشود از این کار در اروپا منصرف شد و طرح عملیات را به آسایی میانه منتقل نمود.
از صمیم قلب فرارسیدن بهاران نوروز باستانی به فارسی زبانان عزیز در سرتاسر جهان تبریک میگویم و آرزوی سالی خوش و سالی آزادی آشتی دوستی صلح و ثبات و رعایت حقوق فردی و شخصی انسان برای همه عزیزان دارم. باز فرارسیدن 1391 به تمامی ایرانیان عزیز شادباش میگویم
 

فکر کنم کشورهای که همیشه خواب این را میدیدند که میان ملت کرد و ملت اسرائیل دشمنی درست کنند حالا که این دوستی میان ملت کرد و ملت اسرائیل برقرار شده است هر روز مثل مالیخولیایی در همه روزنامه های جهانی چیزهای منتشر میکنند و برای انتشار چنین مطالبی پولهای نیز میپردازند مگر دوستی ملت کرد با ملت برادر اسرائیل چه اشکالی دارد؟ اینها اینقدر غم و غصه میخورند و آه و ناله سر میدهند.و رژیمهای سرکوبگر سالها سال است ملت کرد را قتلعام میکنند از فتوایی خمینی دجال گرفته تا جنایتهای هولناک کمال اتاتورک و تا بمب شیمیایی رژیم صدام از هیچ چیزی برای از بین بردن ملت کرد دریغ نکرده اند. حالا چه شده که وقتیکه روزنامه ی کردی اسرائیلی منتشر میشود همه شوکه میشوند و به پله قاژه سر مرگ قرار میگیرند اسلامیستهای که هنوز به سرود ای رقیب سرود ملی کرد باور ندارند و مزدور بیگانگان هستند در صفوف دشمنان ملت کرد قرار گرفته اند.آیا افرادی که خود را عضو کمیته خارج کشوری حزب دموکرات کردستان ایران معرفی میکنند زیر نام حزب دموکرات کردستان

ایران برای نیروهای امینتی و اطلاعاتی رژیم ایران کار جاسوسی میکنند؟
نشست در زیر نام حزب دموکرات کردستان اما زیر نام این حزب نشست توطئه تروریستی که توسط سپاه قدس طرح ریزی میشود و قرار بوده سفیر اسرائیل ترور کنند همین دوستان زیر نام حزبی ما و سپس به ایران بگریزند نشست در منطقه ای بنام فریتدس گوردن در کرونپارکن شهر کارلستاد.
این همکاری به این دلیل انجام میگیرد که این افراد در ایران خانه و زمین خریده اند و به این شرط زمین و خانه خریده اند که با وزارت اطلاعات و دستگاه اطلاعاتی برون مرزی سپاه قدس همکاری بکنند این همکاری مشکوک زیر نام کمیته خارج کشوری حزب دموکرات کردستان انجام میدهند نمونه بارز این همکاری کمیته حزب در شهر کارلستاد سوئد میباشد که زیر نام شهدای این حزب به شهدای حزب دموکرات کردستان خیانت میکنند و بنام شهدای گرانقدر این حزب پول و ثروت بدست می آورند سپس این پول و ثروت را به داخل ایران انتقال میدهند و در آنجا هم به ولایت فقیه خدمت میکنند و هم در خدمت 

نیروهای اطلاعاتی و امنیتی برون مرزی رژیم ایران در آمده اند.


خاورمیانه و بیماری فردپرستی وقتیکه فرد جایگاه تقدس پیدا میکند اشتباه تقدس مقدس و درست است از نظر درویشش همین دردبیدرمان باعث شده است تا ملتهای خاورمیانه به هیچ جای نرسند و در کوته فکری کوتهنظری و جنگ و ستیز باشند هر دسته ای برای خویش پیغمبری میسازند همین درد بی درمان به یک بیماری مزمن میان این ملتها تبدیل شده است ترکها کمال اتاتورک عربها محمد و کردها هم رهبران متعددی داشته اند هر یک از این رهبران دراویشهای برای خود بدست آورده اند و همبن درویش بازی باعث دو دستگی میان ملت کرد شده است.

Behandla andra som du själv vill bli behandlad, stick aldrig någon i ryggen som du själv inte vill bli stucken av..
Glöm aldrig när du pratar illa bakom ryggen mot en annan människa, kommer ditt ord någon gång fram till personen, fördom aldrig någon som du känner inte på riktigt bara du gillar inte personen på grund av att du är avundsjuka på honom henne tänk innan du skulle bedöma något om någon tänk innan du skulle göra något. du kommer ångrar dig , gör inte saker som du skulle ångra dig sedan som är inte bra för din själ. mvh samuel och linda
جناب آقای مسعود بارازانی رئیس جمهوری اقلیم کردستان در یک گفتگو پرده از طرح حمله نظامی نوری المالکی به کردستان پرده برداشت که قرار بوده این عملیات با هماهنگی چند کشور اشغالگر صورت پذیرد.
این راز زمانی فاش شد که نوری المالکی قصد خریدن هواپمای اف 16 از آمریکا داشت است.
که در یک نشست محرمانه میان فرماندهان ارتش عراق عرب وابسته به نوری المالکی طرح چگونگی عملیات نظامی علیه اقلیم کردستان در آن نشست طرح ریزی شده است اما چند نفری که خود نیز عرب هستند با این طرح مخالفت نموده و به دولت اقلیم کردستان خبر میدهند. 

در چند روز آینده منتظر تحلیل سیاسی ما در باره سازمان دموکراتیک یارسان چهارچوب قالب این نام البته مردم یارسان حق خودشان میباشد که دارای تشکل سیاسی بشوند چرا چون مردمی هستند ستمدیده و از خیلی لحاظ به مردم یارسان ظلم شده است اما آنچه ما میبینیم این است این سازمان در چهارچوب قالب یارسانی تجاوز نمیکند من در آینده به یک رشته تحلیل سیاسی روانشناسی دست خواهم زد که در این باره خواهم نوشت که اصل واقعیت جامعه خاورمیانه و حساسیتهای مردم ایران و بخصوص استان کرمانشاه ما با خیلی چیزها آشنا هستیم .
درباره ترور شخصیت انسان توسط انسانهای مری

hejsan det här handlar om de sjuka männsikorna som gör psykiska terror mot andra männikor..
ترور شخصیت انسان توسط انسانهای روانی و مبتلا به پارانوئیدی.
حال کمی درباره ترور شخصیت . حال بدانیم ترور شخصیت یعنی چه؟ و ترور شخصیت یعنی تبلیغات برای کمرنگ کردن شخصیت دیگران و یا برای درهم شکستن شخصیت دیگران. برای مثال آن کسانی که تبلیغات مخفیانه غیرمستقیم علیه کسی دیگر به نیات اینکه شخصیت آن کس را ناچیز جلو بدهند و برای درهم شکستن شخصیت وی دست به تبلیغات میزنند و یا اینکه دیگران را علیه وی تحریک کنند تا شخص را درهم شکنند. هنگامیکه ما در باره دیکتاتوری سحبت میکنیم بیشتر درباره دیکتاتورهای خاورمیانه که دیکتاتورهای فیزیکی هستند اما ما در اینجا به هردو اشاره نمیکنیم که در هیچ جای دنیا دموکراسی برقرار نیست در بعضی از کشورهای دیکتاتوری روحی و روانی جایگزین دیکتاتوری فیزیکی شده است و بر این اساس پیش میروند برخلاف نظامهای دیکتاتوری فیزیکی نظام دیکتاتوری روحی بیرحمتر است از دیکتاتوری فیزیکی هنگامی که کسی از سوی دولتهای دیکتاتوری فیزیکی مورد تعقیب قرار گیرد اگر از سوی دولت متهم باشد و سر یک حرف که به رهبران آن کشور چیزی گفته باشد با یک معذرت بخشوده میشود اما در نظامهای دیکتاتوری روحی و روانی عکس آن است اگر صد بار معذرت خواهی کند  ازش خوش نمیشوند آن هم به خاطر یک حرف به یک مسئول و یا افراد اداره ی که حتمأ چیزی به وی گفته شده است که جواب داده است. این هم به سبب وجود امراضهای پارانوئیدی در دستگاه سیستم دیکتاتوری روحی و روانی بعضی از کشورهای به قول خودشان دموکراتیک. برای درهم شکستن شخصیت انسانهای که باب دلشان نیستند و حتئ برای این بودجه میزارند و یک حقوق برای این کار اختصاص داده میشود.


موضوع اطلاعیه در باره انفال و جینوساید ملت کرد توسط اشغالگران در کردستان اسیر.و درباره حلبچه شهید.
در ایران 15 فیبروری در شهر ماکو شرق کردستان مردم کرد برای اینکه اعتراض خود را به گوش آدمربایان 15 فیبروری سال 1999 میلادی که در یک معامله ننگین عبدالا اوجلان رهبر اکثریت کردهای شمال کردستان را به طور نا انسانیتی به ترکیه تحویل دادند و هر سال به این مناسبت مردم کرد علیه این عمل نا انسانی ای که انجام گرفته اعتراض میکنند و به این مناسبت کردهای شرق کردستان هم دست به اعتراض زدند اما توسط نیروهای سرکوبگر جمهوری اسلامی ایران این تظاهرات مسالمت آمیز سرکوب شد و تعدادی از مردم کشته شدند و تعدادی هم زندانی شدند. و باز در شهرهای کردستان شرقی همه در زیر ظلم و ستم رنجمیبرند و جینوساید به طور روزانه در کردستان شرقی ادامه دارد علیه ملت ستمدید کرد در آن قسمت از کردستان بزرگ. و باز در سال گذشته شهر مهاباد را به خاک و خون کشیده شد توسط ماموران سرکوبگر دولت ایران و تظاهرات مسالمتآمیز مردم کرد را سرکوب نمودند و یک جوان مهابادی را بطور فجیعی به قتل رساندند که همه شاهد عکسهای ایشان بودند بر روی سایتهای انترنتی.و باز در این باره تمامی افراد فعال در آمور حقوقی و چندین نفر را زندانی نمودند یکی از این زندانیان دکتر رویا طلوعی بود که 66 روز تحت وحشیانه ترین شکنجه های نا انسانی قرار داشت.


موضوع اطلاعیه شماره 2 درباره حقوق بشر.
سرکوب فعالان مدنی در کردستان ایران توسط رژیم جمهوری اسلامی ایران ادامه دارد.
در روز عید نوروز نیروی انتظامی ایران دست به دستگیریهای تازه در استان بلوچستان زد و چندین نفر بیگناه تا بحال دستگیر نموده اند.


پیام دفترساموئیل کرماشانی بمناسبت 26 ریبندان سالروز کومه له.
من از طرف خودم این روز را به تمامی کادرها اعضا و هواداران و پیشمه رگه قهرمانان کومه له تبریک میگویم . باز این روز به تمامی ملت کردستان تبریک میگویم باز به تمامی انسانهای انساندوست که برای برابری و انسانیت مبارزه میکنند تبریک میگویم و کومه له معلم و آموزگار راه دموکراسی در کردستان است . مردم شریف لرستان ! مردم شریف خرمآباد و چهارمحالبختیاری شما جزوی از ملت کرد هستید و دائم منتظر تحولات در کردستان بوده و هستیدکومه له بر خلاف احزاب دیگر دائم مسائل از راه دموکراتیک حل و فصل میکند اما متأسفانه احزاب دیگر در این عصر و در این قرن مدرن دارند با چماق و چماقداری سیاست خود را دنبال میکنند از چاقو کشی گرفته تا برادر کشی. بلی اما من در این باره مطمئن هستم که ملت و مردم کردستان ضد هر نوع چماقداری ای هستند و خود را از خشونت دور نگهمیدارند همه میدانند که خشونت راهش کوتاه است آن هم خشونت علیه یکدیگر که خدمت به دشمنان خلق کرد میکند ما ملت کرد باید یک صدا و یک دست برای مقابله با دشمنان خلقمان به ایستیم  تا دست دشمنان خلقمان در کردستان برای همیشه کوتاه کنیم. بگذارید ایده ها و تفکرها متفاوت باشند اما سروری خاک مهینمان کردستان باید بالاتر از هر چیز دیگر باشد. و باز باید انسان کرد هم قدر داشته باشد در دید ما. در بعضی از کشورهای اروپایی اختلاف نظرها زیاد است اما بعد از گفتگو و مناقشه همه با هم کافه میخورند و با هم لبخند میزنند ما باید از آنها درس بگیریم و یاد بگیریم چطور باید با روزگار امروزی برخورد نمود. ما ملت کرد تا زمانی که یک دست و یک صدا نشویم نمیتوانیم به اهدافمان برسیم همین که جناب آقای عارف باباجانی اعلام میکند که او به عنوان یک نفر حاضر است برای دفاع از خاک کردستان به صفوف پیشمرگان به پیوندد برای مقابله با نژادپرستان تورک این مایه ای افتخار است و من خودم حاضر هستم برای دفاع از خاک کردستان به صفوف پیشمرگان به پیوندم. خوب این مایه ای افتخار است برای من اگر از خاک کردستان دفاع کنم.

۱۳۹۱ اردیبهشت ۳, یکشنبه

موضوع اطلاعیه خطا به ایرانیان آزاده و بشر دوست در سرتاسر جهانموضوع اطلاعیه خطا به ایرانیان آزاده و بشر دوست در سرتاسر جهان
دوستان آزادیخواه ایرانی و مدافعان حقوق بشر در سرتاسر ایران و این گیتی پهناور همچنان در خبرها آمده است  دولت عراق که اکثریت رهبران آن دست پرورده رژیم نگبت بار آخوندهای خونخوار و آدمکش هستند ضرب العجل برای ساکنین کمپ اشرف تعین نموده اند و آنها خواهران و برادران ما هستند آنها فرزندان ما هستند آنها بخاطر حفظ جانشان از چنگال آخوندها گریخته اند و برای رویاروی با رژیم مرتجع آخوندها در عراق سکونت نمودند و سلاح بردوش گرفتند برای آزادی ایران بنابر این اهانت به یک فرد ساکن کمپ اشرف اهانت به شرافت تمامی ایرانیان آزاد اندیش میباشد. در چند ماه گذشته جلو چشم جهانیان و جلو دروبینهای تلویزیونهای جهان 36 نفر از این فرزندان عزیز ما را قتلعام نمودند  هنوز هم هنوز ساکنین کمپ اشرف زیر فشار قرار دارند دارو و لوازم خوراکی از این کمپ قطع نموده اند برادران و خواهران ما در کمپ اشرف زیر فشار هستند پس ای ایرانی شریف ای شرافت کوروش کبیر پس کجا هستی؟
مگر شما ایرانیان ادعای فرزندان کوروش نمیکنید مگر شما ادعا نمیکنید که بزرگ مرد ماد تبار کوروش کبیر بنیان اولین حقوق بشر را نهاده است ؟  پس کجا هستی خواهران و براد ران و فرزندان ایران در کمپ اشرف امروز نیازمند به حمایت شما هستند مگر میشه یک ملت گوشه ی از قلب خویش را رها کند و به دست گورگها به سپارد؟

موضوع اطلاعیه شماره 1 در محکوم نمودن قتلعام دسجمعی دهکده نشینان کرد در

شمال کردستان بدست رژیم فاشیستی کمالیستی ترک


موضوع اطلاعیه شماره 1 در محکوم نمودن قتلعام  دسجمعی دهکده نشینان کرد در شمال کردستان بدست رژیم فاشیستی کمالیستی ترک را قویا محکوم میکنیم و از جامعه جهانی مسرانه میخواهیم برای ایجاد یک منطقه ی امن برای ملت کرد در شمال کردستان یک ضرورت تاریخی و انسانی  میباشد و در طول تاریخ از زمان عثمانی تا امروز ملت کرد در ترکیه با قتلعام دسجمعی روبرو میشوند این قتلعام هنوز هم هنوز ادامه دارد.
 بنابر خبرهای که هم اکنون بدست رسیده است دولت فاشیست ترک و نیروی هوایی ترکیه به یک کاراوان کردها که مشغول زندگی روزمره معیشیتی خویش بودند و از راه اقلیم کردستان به ترکیه در حال بازگشت بودند نیروی زمینی ترک جلو آنها را گرفته و آنها هم از ترس اینکه وسائلی که از اقلیم کردستان خریده بودند برای تامین معیشتی خویش را نبرند خود را قایم میکنند اما دقایقی بعد توسط هواپیماهای دولت فاشیست ترک هدف قرار میگیرند و نزدیک به 45 نفر تا 48 نفر کشته میشوند در این بمباران.


رضا پهلوی یک فرد فرصت طلب بدتر از خمینی ...خواب دیدنت مبارک شاه زاده 

خیالی

رضا پهلوی یک فرد فرصت طلب بدتر از خمینی ...خواب دیدنت مبارک شاه زاده خیالی
رضا پهلوی یک فرصت  طلب که ازگفتهای خمینی و از فن خمینی استفاده میکند  در یک گفتگو با رادیو دویچه وله رادیو آلمان گفته است به این دلیل از اسرائیل درخواست کرده ام که به جای بمباران به اپوزیسیون یعنی خود شخص ایشان کمک کنند  تا سپاه و ارتش از هم نپاشند و او بتواند با شیوی خمینی ارتش و سپاه دست نخورده تحویل بگیرند برای سرکوب اقلیتهای ملی در ایران مثل کردها بلوچها آذریها و بقیه فارسهای که با بنیاد شاه و شیخ مخالف هستند و به اضافه عربها . 

serok-apo30
۱۵ فوریه سال ۱۹۹۹ که یک روز سیاه میباشد در تاریخ کردستان و یکی از رشید ترین و مهمترین رهبران ملت کرد را به دولت نژادپرست ترک تحویل دادند و سران جهانخوار جنایتکار بر سر ملت کرد معامله کردند. بدون شک اگر شخصیت والای رهبر ملت کرد کارا و مؤثر نبود دست به این حمله گسترده و ضد بشری علیه شخص ایشان نمیزدند و میلیونها دلار برای این کار خرج نمی کردند ودولتهای اروپایی با دولت نژادپرست ترک دست به همکاری نمیزدند.امروز خیلی ها با آپو آشنا شده اند و شخصیت والای ایشان را شناخته اند و اراده این مرد فولادین را درک نموده اند که یک مرد آهنین و خستگی ناپذیر میباشد در تاریخ کردستان و خاورمیانه.من ساموئیل کرماشانی امروز میخواهم در باره شخصیت مهم و اراده رهبرآپو کمی تا آنچه در توان دارم توضیح بدهم. رهبر ملت کرد جناب آقای عبدالله اوجالان معروف به آپو مردی با توان، پر اراده، خستگی ناپذیر به مرد آهنین کردستان معروف شده است و در عین حال به فیلسوف و دانایی ملت کرد شناخته شده است. آپو به معنی عمو میباشدبه زبان ترکی. در سرتاسر کردستان رهبر محبوب ملت کرد در قلب تک به تک افراد کرد میباشد و جای خود را دارد، چون رهبر ملت کرد با رهبران دیگر کرد فرقی اساسی دارد و او نه از یک خانواده خانزاده میباشد و نه از یک خانواده شیخ زاده و یا ملازاده بلکه او از یک خانواده فقیر و تهیی دست به دنیا آمده که با تمامی نابسامانیهای اجتماعی و سیاسی کردستان آشنایی خاصی داشته است و خودفقر را تجربه نموده است و همچنین بی عدالتی وتبعیض بر ضد ملت کرد. در آن نقطه از کردستان با پوست خود لمس نموده است و در عین حال مبارزه رهبر ملت کرد آپو بر اساس علم و دانش و آگاهی امروزی و یک سیستم نوین را به ملت کرد و ملتهای خاورمیانه معرفی نمود.آپو از زمان کودکی گرسنگی و خیلی سختیها را متحمل شده است که راه های درازی را طی نموده است تا از درسش جا نماند و همانکه خودش در زندگی نامه اش توضیح داده است چندین کیلومتر با شکم گرسنه راه رفته است و یک روز حاضر نبوده که از درسش عقب بیفتد. از زمان کودکی، کودکی زیرک و با توان بوده است با تحمل همه سختیها و نداریها و فقر یک روز از مدرسه اش غایب نبوده است این در روز نامه های ترکی در سال ۲۰۰۰ به چاپ رسیده است در باره شخصیت والای این مرد آهنین و این رهبر عزیز و محبوب چندین بار بحث و گفتگو شده است. جنبش رهایی بخش ملی کرد به رهبری آپو یک جنبش بی نظیر میباشد واولین جنبشی میباشد در تاریخ کرد که عضو غیر کرد دارد مثل آلمانی، سویسی، سوئدی دانمارکی، روسی، اوکرائینی و فرانسی در صفوف گریلاهای قهرمان دیده میشود، یعنی آپو فیلسوف و بنیانگزار تفکری ملی و میهن پرستی و سالم و آزادیخواه در خاورمیانه بخصوص در بین جوانان ملت کرد از شرق گرفته تا غرب و از غرب گرفته تا جنوب و از جنوب تا شمال کردستان تاثیر مثبتی بر جوانان این مرز و بوم داشته است. بر اساس زندگی این رهبر میتوانیم به وضوح و به روشنی بگوییم آپو یکی از بارزترین و مهمترین رهبران کرد بوده در تاریخ کرد و کردستان، چون تمامی جنبشهای ملی کرد پیش از این رهبر بزرگوار قبیلیه ای و عشایری و خان و نوکری به علت اختلافات اینکه به رئیس عشایر و یا به فلان خان یک مسئولت داده نشده است تعدادی را با خودجمع نموده و بنام مبارزه برا ی خودمختاری کردستان کم کم رنگ سیاسی به خود گرفته است. در جنبشهای قبلی کردستان و تمامی مبارزات قبلی در یک حیطه بوده است و نتوانسته اند تفکر فراگیر داشته باشند و سنتی بوده است تا ملی یعنی فرزند فلان خان چند نفری را دور و بر خودش جمع نموده است و یک مبارزه محدودی به راه انداخته است و مبارزات قبلی بیشتر سنتی بوده است و محدود، به علت نبودن یک تفکر علمی و نبودن دانش فکری و سواد سیاسی از سنتهای قبیله ای و خان و خانزاده ای پا فراتر نگذاشته است مبارزات کردها پیش از این.اما مبارزات پ.ک.ک و جناب آپو تمامی این سنتها را درهم شکست و یک جنبش فراگیر و فرامنطقه ای با پایه های مستحکم اجتماعی و سیاسی در کردستان وخاورمیانه ویک جنبش علمی و میهنی را به راه انداخت و توانست تفکر ملی گرایی و میهن پرستی در بین جوانان کرد را زنده کند و میتوان به روشنی و به طور واضح گفت آپو یک رهبر عادی نیست و نبوده است بلکه یک سیستم سازماندهی نمود که توسط حزب کارگران کردستان بر اساس این سیستم نوین ملت کرد را سازماندهی نمود که میتوان گفت آپو کسی میباشد مثل هیگل و کارل مارکس و انگلس که تفکری را بنیان نهاده است در بین جوانان ملت کرد و خیلی از جوانان غیر کرد در خاورمیانه این تفکر در حال گسترش میباشند. برای نمونه در فیسبوک با یکی از دانشجویان مصری حرف زدم از من پرسید که چه ملیتی دارم گفتم کرد هستم و در جواب گفت نظر شما در باره آپو چیست؟ من هم گفتم او یکی از رهبران ملت کرد میباشد به وجود ایشان افتخار میکنم.در جواب گفت باور کنید آپو یعنی اوجالان کسی میباشد که من خیلی تحت تاثیر کتابها و نوشتهای ایشان قرار گرفته ام او یک فیلسوف و دانشمند میباشد اما افسوس که کرد است اگر از یکی از ملیتهای دیگر غیر کرد بود حالا از تمامی فیلسوفان پیشه گرفته بود. کردها یک اندیشمند یک دانشمند بزرگ و یک عالم مهم دارند اما قدرش را نمیدانند بعضی از برادران کرد که من با آنها گفتگو نموده ام.من در جواب به ایشان گفتم محمد جان ما ملتی ظلم دیده و ستمدیده هستیم و خیلی ها ایشان را درک نمیکنند هنوز سنتهای کهنه را از خود دور نه انداخته اند که این شیخ و دراویش هم در بین برادران عرب وجود دارد و در جواب گفت بله کاملا درست است.بله شخصیت بزرگ و والای آپو یک شخصیت بی نظیر و بی همتا میباشد در تاریخ کرد و کردستان تا پیش از آپو کسی در ترکیه توان حرف زدن به کردی را نداشت و زبان کردی ممنوع بود و دولتهای اروپایی بر این باور بودند که کرد یک اقلیت کوچک میباشد که تعدادانگشت شماری میباشند اما آپو این طلسم رادرهم شکست با به راه انداختن جنبش آزادیخواهانه نوین ملت کرد همه توطئه های دشمن را درهم شکست و صدای رسای این حرکت ملی و میهنی به دورترین نطقه ی جهان رسید که خبرنگاران و روزنامه نگاران مستقل را به سوی کردستان سرازیر شدند و روزبروز مردم جهان از راه تفکر آپو بیشتر و بیشتر با ملت کرد آشنا شدندوآپو طی فرمانی تلویزیون ماد را تاسیس نمود. در سالهای نوداین مهترین خدمتی بزرگ به ملت کرد محسوب میشد از راه این تلویزیون صدای رسای مظلومیت ملت کرد را به گوش آزادیخواهان جهان رساند و دشمنان ملت کرد را دچار شوکه نمود و دولت نژاد پرست ترک چندین بار کوشش نمود که این تنها صدا را خفه کند اما بی نتیجه ماند. تلویزیون ماد پیروزمندانه به کار خودش ادامه داد و روز بروز برای آزادیخواهان و خیر خواهان جهان روشن شد که سیاستمداران مبتلا به جنون ضد کرد در ترکیه تا به حال به جهانیان دروغ گفته اند و روزبروز سیاستمداران مبتلا به جنون ضد کرد در ترکیه رسواتر میشدند در انظار جهانی و هر بار که رهبر محبوب ملت کرد باتلویزیون ماد مصاحبه میکرد، سیاستمداران ترک دچار استرسی میشدند و حتی در شبها خوابشان نمیبرد و صدای پرقدرت آپودر گوش سیاستمداران ترک که مبتلا به جنون ضد کردهستند زمزمه میکرد و شب خوابشان نمیبرد، چرا چون سیاستمداران نژادپرست ترک که مبتلا به جنون ضد کرد هستند از قدرت فکری و توانا بودن آپو بخوبی آگاه بودند. چندین بار سیستم سیاسی ترکیه به هم خوردبه سبب این رهبر بزرگوار کرد در برابرتوطئه ها و تمامی آنچه ناروا بود مثل فولاد ایستاد و همه را استادانه و حکیمانه درهم شکست.خلاصه سیاستمداران مبتلا به جنون ضد کرد در ترکیه دست به همه توطئه های کثیف و ناروا علیه این جنبش جوان ومترقی خواه زدند. آخرین توطئه ی ضد بشری دولت نژادپرست ترک اتهام ترور اولوف پالمه بود که به این جنبش ملی و میهنی ترقی خواه کرد نسبت دادند اما در این راه پیروز نشدند و توطئه های دیگر سیاستمداران نژادپرست فاشیست ترک این بود که در هر عملیاتی که نیروهای نژادپرست نظامی ترکیه علیه گریلاهای قهرمان انجام میدادند مثل کارتون در تلویزیونهای ترکی ظاهر میشدند و میگفتند ما پ .ک.ک را تمام کرده ایم و همه آنها را کشته ایم. این هم یک دروغی بزرگ برای سیاستمداران مجنون و نژادپرست ترک بیش نبود که به خورد جهانیان  میدادند. خلاصه جنبش رهایبخش ملت کرد به رهبری آپو کار خودش را کرده بود در عمق دهکدها و شهرهای کرد نشین و حتی شهرهایی که کردنشین نیستند اما کرد در آن زندگی میکنند نفوذ خود را کرده بود و روزبروز سیاستمداران نژادپرست ترک را پریشانتر و بیشتر دچار شوکه هیستریکی میشدند به سبب گسترش تفکر آزادیخواهان جنبش نوین ملت کرد به رهبری آپو. بر این اساس بود که توطئه ی جهانی ۱۵ فیبرایر سال ۱۹۹۹ را به راه انداختند با این خیال که اگر رهبر ملت کردرا دستگیر کنند به جنبش فولادین رهای بخشملی کرد خاتمه میدهند اما زهی خیال باطل.این سیاستمداران مبتلا به جنون ضد کرد نمیدانستند که این جنبش یک جنبش ریشه دار و مستحکم میباشد که پایه ی این جنبش طوری توسط استاد و معلم و فیلسوف ملت کرد آپو تئوریزی و پایه ریزی شده است که این توطئه ی ضد بشری را هم خنثی میکند.همه شاهد مقاوم بودن واستوار بودن رهبر آپو در برابر دشمن بودند که با تئوری خود در درون زندانها همه توطئه ها را درهم شکست و جنبش رهایی بخش ملی کرد مستحکمتر و قویتر شد در برابردشمن. توطئه ی دیگر سیاستمداران نژاد پرست ترک این است که هر سال باید بین ۳ الی ۴ میلیارد دلار به بانک خزانه داری آمریکا برزید تا نام این جنبش برحق ملت مظلوم کرد را در لیست ضد بشری گروه های ممنوعه قرار بدهند. این باوضوح مسئول بانک خزانه داری امریکا اعلام نمود که هر کسی پولی به این خزانه واریز کند گروه های مخالفش را در لیست گروه های ممنوعه قرار میدهیم. در سال گذشته در روزنامه یو اس تودی به چاپ رسید این سخنران.
درود بر روح و روان شهدای راه کرد و کردستان
زنده باد جنبش رهایی بخش ملی کرد
مرگ و نابود باد دشمنان آزادی بخصوص دشمنان ملت کرد
زنده باد پرچمداران رهایبخش ملی ملت کرد
 زنده باد آپو مرد آهنین و فیلسوف و دانشمند تاریخ کرد و کردستان
۱۳۸۹ با تشکرساموئیل کرماشانی مورخ ۱۴/۲/2011روز دوشنبه برابر با ۲۵ بهمن
----------------------------------------------------

موضوع اطلاعیه در باره افشای یک مرکز ضد آزادی در کشور ترکیه زیر نظر 5 نهاد بالای دولتی در این کشور مثل وزارت خارجه وزارت داخلی و نهاد ریاست جمهوری ارتش و وزارت اطلاعات موسوم به میت.
این مرکز توسط 19 نفر مثل نظاره گر اداره میشود که در زیر نام این مراکز می آید
این 5 نهاد دائم در این باره  با کشورهای اروپای و همسایه خود در ارتباط هستند و در این مرکز دولت ترکیه توانسته است تعدادی هکر که در زمان معمر قذافی در لیبی فعالیت نموده اند به ترکیه منتقل کند و در خدمت این نهاد قرار بگیرندو دولت ترکیه یک بودجه 1 میلیارد و 500 هزار دولاری در اختیار این نهاد قرار داده  است تا این نهاد با این بودجه بتواند در سرتاسر جهان هکرهای که نیاز به پول دارند در خدمت نهاد ضد آزادی قرار بگیرند و بر اساس اطلاعاتی که بدست ما رسیده است در حال حاضر 340 نفر در این مرکز فعالیت میکنند که همه آنها ترک نیستند بلکه عرب آلمانی 4 تبعه ی سوئدی و ایرانی و 8 آمریکای و چند نفر روسی و اوکرائینی  در این مرکز کار میکنند به نفع دولت ترکیه.
این مرکز با گروه های ضد کرد ایرانی  و عرب در خارج از کشور ارتباط دارند و حتی  با دولت ایران نیز ارتباط مسقیم دارند یعنی این نهاد دولتی با دولتهای مثل دولت سوریه ایران و عراق در تماس میباشندو همکاری امنیتی دارند با این کشورها که خودنظاره گران با مرکز مراقبت از اینترنت ایران که با راتش سایبری نامگذاری شده است و مرکز مراقبت از اینترنت عراق و سوریه و کشور آذربایجان در تماس دائم قرار دارند.
در نزدیکی این مرکز یک مرکز کوچک قرار دارد که هردو مراکز در نزدیکی کاخ ریاست جمهوری ترکیه قرار دارند که مرکز کوچک مسئولیت ارسال پارازیت برروی کانالهای ماهوارئی کردی بر عهده دارد که زیر نظر وزارت فرهنگ ترکیه قرار دارد این مرکز که 20 نفر کارمند دارد و این مرکز توسط اداره مخابرات و زیر نظر ارتش فعالیت میکند زیر این نام کار میکند این مرکز
Turkish technology.
این مرکز مسئولیت دارد که سایتهای که حاوی عکس رهبر ملت کرد آقای عبدالله اوجالان  و پرچم کردستان و یا لوگوهای که همراه با پرچم کردستان و حای ویدئوهای از جنایتهای دولت ترکیه بر ضد کردها و عکسهای اذیت و آزار کردها توسط پلیس آن کشور  میباشند هک کنند اگر هم در هک کردن این وب سایتها موفق نشدند با هیئت نظارت بر این مرکز که از 4 نفر از اطلاعات ترکیه موسوم به میت و 3 نفر از نهاد ریاست جمهوری یک مرد و 2 خانم میباشند 6 جنرال ارتشی و 4 نفر از وزارت خارجه و 2 نفر از وزارت داخلی ترکیه بر این نهاد نظارت دارند تماس گرفته میشود و وزارت خارجه با کشوری که صاحب وب سایت و یا صاحب  حساب فیسبوک باز کرده قرار دارد تماس گرفته میشود برای مسدود کردن این وب سایتها و یا حساب فیسبوکی و یا تویتری این افراد که کرد هستند اقدام میشود توسط وزارت خارجه ترکیه و حتی مستقیم با صاحب این وب سایتها تماس گرفته میشود و مستقیم خواستار مسدود کردن حساب فیسبوکی و یا تویتری و یا وب سایت میشوند تحت عنوان ترویج خشونت و  تبلیغات برای خشونت.
 همچنین در بالا آمده است که این مرکز زیر نظر 19 نفر مثل نظاره گر اداره میشود که از نهادهای مختلف تشکیل شده اند که در بالا نام این نهادها آمده است.
در پشت این مراکز یک مرکز در وزارت خارجه تشکیل شده است که یک هیئت 8 نفره میباشند که مسئولیت تماس با کشورهای اروپای و آسیای بر عهده دارند اگر تماسهای این هیئت 8 نفره مؤثر نبود با فرماندهان ارتش که در ناتو مشغول به کار هستند تماس برقرار میشود از راه ناتو اقدام میشود که به تازکی دولت ترکیه یک هیئت متخصص کامپیوتری که در ارتش هستند مسئول تماس با نیروهای ناتو در کشورهای اروپایی و آمریکا هستند دست به اقدام لازم برای پاک کردن عکسها و یا ویدئوهای که به کمال اتاتورک توهین میشود و یا وب سایتهای که حاوی عکس پرچم کردستان و یا ویدئوهای که حاوی جنایتهای دولت ترکیه علیه کردها میباشند اقدام میکنند برای مسدود نمودن این وب سایتها.
بر اساس خبری که توسط دوستان در ترکیه بدستمان رسیده است دولت ترکیه دست به یک اقدام ضد انسانی نموده و 40 میلیون دولار را در اختیار گردانندگان فیسبوک قرار داده است تا به مدت 10 سال  کسانی که عکس رهبر ملت کرد آقای اوجالان و عکس پرچم کردستان و لوگوهای حاوی پرچم کردستان و یا عکس و ویدئوهای که در آن پلیس ترکیه کردها را آزار میدهند بر روی پروفایل خود قرار میدهند فیلتر کنند که خیلی از بخشهای فیسبوک را بروی این افراد مسدود کنند و پیاپی به این افراد هشدار ارسال بشود در صورت ادامه  پخش چنین ویدئوهای و یا عکسهای حساب فیسبوکی آنها مسدود میشود.
در این باره رژیم ایران در سال گذشته دست به چنین اقدامی زده بود که 30 هزار دلار را به گردانندگا فیسبوک داده بود و فیسبوک هم دست به اقدام زد و چندین حساب که متعلق به ایرانیان مخالف رژیم ایران بود مسدود کرد که با مخالفت مقامات ایالات متحده آمریکا روبرو شد و فیسبوک هم بر روی این قصیه سرپوش گذاشت و دراین باره اجازه نداد در اختیار رسانه ها قرار بگیرد این قضیه.
از این قضیه هم بگذریم  این رژیمها مزدورانی هم دارند در میان کردها که نام وآدرس و مشخصات افراد دارنده سایت و یا حساب فیسبوکی را برای کشورهای اشغالگر کردستان ارسال میکنند متاسفانه تنها افراد نیستند دست به این عمل قبیح و زننده میزنند بلکه اعضا و هواداران احزاب سنتی اردوگاه نشین نیز در این اعمال کثیف نقش دارند این احزاب سنتی بر این اساس دست به این اعمال میزنند تا شاید توسط اشغالگران کردستان پولی نصیبشان بشود تا برای چند ماه و چند سالی دیگر در درون اردوگاه ها باقی بمانند و متاسفانه از نظر خلق کرد این نوعی خودفروشیست و ما بهش میگیم جاش یعنی کره خر.
مرگ بر هرچی جاش و خود فروش است
زند باد گریلاهای قهرمان قندیل سربلند زنده باد آپو مرد آهنین کردستان که در اسارت میباشد و عکسهایش بر روی اینترنت  سیستم نظام اشغالگران کردستان را به لرزه در می آورد و برای پاک کردن عکسهای این شیرمرد فرزند انقلابی کردستان بودجه های کلانی خرج میکنند آپو (عمو) یعنی کردستان و کردستان یعنی آپو.
زنده باد صلح و آزادی
با سپاس فراوان ساموئیل کرماشانی 22/4/2012